Akikre büszkék vagyunk

Tanítványaim közül, -a teljesség igénye nélkül- hadd soroljak fel néhányat az eredményeikkel együtt: 

 

Kovács Eszter (3. kyu övfokozat):

 

2011. Kata MB III.

2012. Kata MB II.

2013. Mikulás Kupa III.

2014. German Open V.

2014. Sosai Memorial Weekend III.

2014. Mikulás Kupa II.

2015. Felsőpakony Háziverseny II.

2015. Szabó Lajos Emlékverseny II.

2015. Dorog Kupa II.

2015. XVII. Bushido Kupa III.

2015. Mikulás Kupa III.

2016. II. Ensi Kupa III. 

2016. 18. Kata Bajnokság III. 

 

Horváth Bence: (1. dan övfokozat)

 

2010. Kata MB III.

2011. Érd Kupa II.

2011. Szentes Európa bajnokság II.

2011. Shinju Kai Kupa II.

2011. Balassagyarmat Kata Magyar Bajnokság III.

2011. Bushido Kupa III.

2012. Érd Kupa I.

2013. Kata MB csapat III.

2013. Érd Kupa kümite: II. kata: II.

2014. Sosnowiec Európa bajnokság III.

2014. Mikulás Kupa I.

2014. Komló Kupa Kümite: I. Kata: II.

2014. Sosai Memorial Weekend II.

2014. Dorog Kupa III.

2014. Szerb Nemzetközi Bajnokság II.

2014. Várna EB IV.

2015. Dorog I.

2015. Bushido Magyar Bajnokság III.

2015. Felsőpakony I.

2015. Internacional Italian Challange Cup Sicilia III.

2015. Ensi Kupa. II.

2015. Kata Országos Bajnokság I.

2015. Sosnoviec EB kata: IV. kümite: IV.

2015. Mikulás kupa I.

2016. Kata Magyar Bajnokság I.

 

Pánczél Brigitta:

 

 
 

 

 

 

2010. Érd kupa III.

2011. Magyar kata bajnokság I.

2011. Shinju-kai kupa II.

2012. Magyar kata bajnokság I.

2012. Magyar kata bajnokság- csapat II.

2013. Magyar kata bajnokság- csapat III.

2014. Magyar kata bajnokság III.

2014. Belgrade Throphy II.

2014. Austrian Open II.

2014. German Open III.

2014. Érd kupa IV.

 

Pápai Balázs (1 kyu övfokozat):

 

 

Rohonyi Aliz (1. kyu övfokozat) :

 

 

 

Tápai Dávid  (1. dan övfokozat) :

 

 
 

 

 

 

2007 Érd Kupa –III.

2008  VI. Shinju-Kai Kupa – III.

2008 Kyokushin Fesztivál III.

2009 II. Kyokushin fesztivál II.

2008 Mikulás kupa II.

2009. Érd kupa I.

2009. VII Shinja-Kai kupa II.

2009. Balassagyarmat kupa II.

2009. Diákolimpia II.

2009 Magyar kata bajnokság csapat II. , egyéni II.

2012  II. Open Polish II.

2016 II. Testsuin kupa I.

2016 MKSZ hivatalos első osztályú Knock-Down Kumite Magyar bajnokság II.

 

 

 Tóth Péter

 

 

 

 

 

Kápolnásnyék

Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola hétfő, szerda: 17.00...

Gárdony

Chernel István Általános Iskola, Gimnázium  és Alapfokú Művészeti Iskola  hétfő, szerda: 18.00 – 19.30 (Gárdony,...

Velence

Velence-Zöldliget Általános Iskola kis terme hétfő, szerda: 16.00 – 17.00 (Velence, Kis u. 1.)

Sosai Masutatsu Oyama

Oldal tetejére