2019. év programok

  • Január 25.     Krúdy Gyula Kereskedelmi, Vendéglátó ipari Szakközépiskola és Szakiskola Övvizsga
  • Február 2.     Tairyoku Branch felkészítő edzés
  • Február 16.     Városi Sportcsarnok Junior - Felnőtt Magyar Bajnokság (Tata)
  • Március 02.     Spanyol Bajnokság (Barcelona)
  • Március 09.     Diákolimpia selejtező (Várpalota)
  • Április 06.     Diákolimpia döntő (Veszprém)
  • Április  13.     Tairyoku Branch felkészítő edzés
  • Április 20-21.     Japán IFT Világbajnokság (Tokió)
  • Április 22-26.     Mitsumine Edzőtábor - Intenzív kurzus (Tokió)
  • Április 27.     IV. Rátót Kupa (Vácrátót)
  • Május 18-19.     Lengyelország Súlycsoportos Európa Bajnokság (Wroclaw)
  • Május 25.     IX. TADASHII KUPA (Kiskunmajsa Iskola utca. 1)
  • Június 22.     USA All American Open Championship (New York)
  • Július 06. 10:30     Rám-szakadék Branch - Túra :)
  • Július 17-21.     Tairyoku Branch Nyári Edzőtábor (Balaton)
  • Augusztus  15-18.   Lengyelország Nemzetközi edzőtábor (Lublin)
  • Szeptember 28.     V. Halas Kupa (Kiskunhalas)
  • Október     Németország Német Bajnokság(Dortmund)
  • Oktober 26.     22. Szlovák Bajnokság (Muzsla)
  • November 1.     Csapat Bajnokság (Budapest)
  • November 02.     Hinomoto Kupa (Budapest)
  • November 22-24.   Japán XII. Súlycsoport Nélküli és Junior Világbajnokság (Tokyo)
  • December 07.     Belorus Súlycsoport Nélküli Európa Bajnokság (Minsk)
  • December 07.     I. Gárdony Kupa (Gárdony)
  • December 27-30.   Téli edzőtábor (Magyarkút)

 

KÉREM TÁMOGASSA EGYESÜLETÜNKET ADÓJA 1%-VAL

ADÓSZÁMUNK:

18503230-1-07 

KÖSZÖNJÜK!

Kápolnásnyék

Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola hétfő, szerda: 17.00...

Gárdony

Chernel István Általános Iskola, Gimnázium  és Alapfokú Művészeti Iskola  hétfő, szerda: 18.00 – 19.30 (Gárdony,...

Velence

Velence-Zöldliget Általános Iskola kis terme hétfő, szerda: 16.00 – 17.00 (Velence, Kis u. 1.)

Sosai Masutatsu Oyama

Oldal tetejére